Студентів-магістрів і аспірантів запрошують на літню школу до німеччини

.

Розвиток аграрного сектору та його вплив на економіку країни: студентів-магістрів і аспірантів запрошують на літню школу до німеччини

Стартував набір аспірантів та студентів-магістрів на курс “Основи аграрної економіки: обрані теми”, який проходитиме з 3 до 17 березня 2019 року на базі Інституту аграрного розвитку в країнах з перехідною економікою ім.Лейбніца (м.Галле, Німеччина). Курс є складовою Літньої школи з аграрної економіки.

Термін подачі заявок - до 3 лютого 2019 року.

Мова курсу - англійська.

Учасникам Літньої школи надається стипендія Німецької служби академічних обмінів (DAAD). Вона включає 400 євро на відшкодування проїзду та 500 євро на проживання. Однак учасники самостійно покривають медичні витрати та видатки у зв'язку з нещасними випадками.

Участь у літній школі - безкоштовна. Вона організована в межах пілотного проекту із сталої інтернаціоналізації науково-дослідних структур України в умовах глобалізації агропродовольчого сектору України (UaFoodTrade) Київською школою економіки (KSE) та Лейбніц-Інститутом аграрного розвитку в країнах з перехідною економікою (IAMO). Проект реалізовано у співпраці з Інститутом сільського господарства та харчування Мартін-Лютер-Університету Галле-Віттенберг (MLU).

Більш докладну інформацію можна отримати за адресою: https://mon.gov.ua/ua/news/rozvitok-agrarnogo-sektoru-ta-jogo-vpliv-na-ekonomiku-krayini-studentiv-magistriv-i-aspirantiv-zaproshuyut-na-litnyu-shkolu-do-nimechchini