Було проведено V міжнародну науково-практичну конференцію «СУЧАСНІ ПРОБЛЕМИ РАЦІОНАЛЬНОГО ВИКОРИСТАННЯ ВОДНИХ БІОРЕСУРСІВ»

.

9 листопада 2023 року Інститутом рибного господарства було проведено вже V міжнародну науково-практичну конференцію «СУЧАСНІ ПРОБЛЕМИ РАЦІОНАЛЬНОГО ВИКОРИСТАННЯ ВОДНИХ БІОРЕСУРСІВ».

Дякуючи ЗСУ, за допомогою он-лайн формату вдалось об’єднати представників різних напрямів рибного господарства та аквакультури з Білої Церкви, Дніпра, Києва, Львова, Одеси, Рівного, Харкова та інших міст України й світу.

Заслухали доповіді з наступних секцій: «Біоресурси та екологія водойм», «Технології в аквакультурі», «Іхтіопатологія», «Корми та годівля», а також «Селекція, генетика та біотехнології».

Активну участь в обговоренні доповідей приймали провідні науковці з Національного університету біоресурсів і природокористування, Одеського державного екологічного університету, Білоцерківського національного аграрного університету та Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.

Висловлюємо вдячність всім, хто зміг долучитись та бажаємо творчої наснаги й мирного неба! Подяка модератору конференції Рудю Юрію Петровичу, а також Вовк Надії Іллівні, Шекку Павлу Володимировичу й Беху Віталію Валерійовичу за допомогу в організації.

З матеріалами конференції можливо буде ознайомитись на її сторінці - https://if.org.ua/index.php/uk/naukovi-vidannya/konf-irg/1060-2023kijiv