Відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні аспекти мікробіології, вірусології та біотехнології у воєнний та післявоєнний час»

.

З 15 по 16 листопада 2023 року в Інституті мікробіології і вірусології ім. Д.К. Заболотного НАН України відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні аспекти мікробіології, вірусології та біотехнології у воєнний та післявоєнний час» (Modern aspects of microbiology, virology and biotechnology in war and post-war period).

Конференція проходила в змішаному форматі, учасники мали змогу долучитися до роботи конференції як в он-лайн форматі, так і очно відвідати пленарні та секційні сесії.

Співробітники лабораторії біотехнологій в рибництві Інституту рибного господарства НААН, а саме завідувач лабораторії, к.б.н., Рудь Юрій Петрович та провідний науковий співробітник лабораторії, професор Бучацький Леонід Петрович взяли участь в роботі конференції оф-лайн.

Рудь Ю.П. виступив з доповіддю "RNA-VIRUSES AND HIGH MORTALITY ON RIVER-BASED TROUT FARMS IN UKRAINE", в якій висвітив важливість питання моніторингу вірусів лососевих. Окрім представників вітчизняних науково-дослідних установ та університетів, в роботі конференції взяли учать науковці з Іспанії, Угорщини, Польщі, Румунії, Словаччини і Турції.