Відбулося виїзне заняття для студентів Поліського університету, кафедри біоресурсів, аквакультури та природничих наук

.

Відбулося виїзне заняття для студентів спеціальності Водні біоресурси та аквакультура, яке було організоване державною установою «Методично-технологічний центр з аквакультури» на базі Інституту рибного господарства НААН та товарно-рибоводного господарства.

Метою виїзного заняття було демонстрація сучасних досягнень у світовій і вітчизняній аквакультурі та ознайомлення з науково-практичними надбаннями у цьому напрямі. Студенти ознайомилися з матеріально-технічною базою лабораторій біотехнології, молекулярно-генетичних досліджень та іхтіопатології, напрямами наукових досліджень відділів інституту, науковою бібліотекою.

Заняття проводили заступник директора МТЦ «Аквакультура» Федоренко Микола та директор інституту рибного господарства Грициняк Ігор Іванович, доктор сільськогосподарських наук, професор, академік Національної академії аграрних наук України.

Завідувач відділом аспірантури Сироватка Наталія Юріївна ознайомила студентів з науковою діяльністю аспірантів.

В занятті прийняли участь викладачі кафедри біоресурсів, аквакультури та природничих наук Світельський Микола, Слюсар Микола, Яременко Ольга, Мосієнко Наталія.

Після завершення заняття відбулась екскурсія до ТОВ "ЗАБІР'Я", яке розташоване в Київський області, с. Забір'я, де працівник господарства Строєва Олена Валентинівна та головні спеціалісти ознайомили присутніх із обладнанням і особливостями вирощування екологічно чистої, товарної риби та рибопосадкового матеріалу. Виробничники наголосили, що пріоритетом в господарстві є вирощування аборигенних видів риби таких як: короп, білий амур, товстолобик, карась, щука, судак та сом.