Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти оголосило конкурсний донабір експертів з акредитації освітніх програм за спеціальностям:

.

Шановні колеги!

05 грудня 2023 року Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти оголосило конкурсний донабір експертів з акредитації освітніх програм за спеціальностям:

204 - Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва

207 - Водні біоресурси та аквакультура

Ми будемо щиро вдячні Вам за поширення інформації щодо цього донабору експертів Національного агентства серед ваших колег, яких Ви бачите як гідних потенційних експертів!

Прийом заяв-анкет відбудеться до 19 грудня 2023 року шляхом заповнення відповідної заявки в електронному вигляді (клікніть для переходу)

З детальною інформацією, щодо донабору Експертів з числа науково-педагогічних працівників можна ознайомитись на сайті Національного агентства за посиланням

!!! Також нагадуємо, що триває конкурсний донабір експертів з акредитації освітніх програм з числа здобувачів вищої освіти

Всі питання, які виникають у Вас стосовно донабору експертів Національного агентства Ви можете надсилати на електронну адресу відділу супроводу експертів: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

З повагою,
Відділу супроводу експертів