Прослухано вебінар «Національний фонд досліджень України та «Офіс Горизонт Європа в Україні» міжнародна грантова підтримка та конкурсні можливості для українських дослідників та інноваторів»

.

6 лютого 2024 року в. о. зав. лаб. міжнародного науково-технічного співробітництва та інтелектуальної власності, к. с.-г. н. - Симон Марія Юріївна, разом з іншими представниками колективу Інституту рибного господарства, прийняла участь у прослуховуванні вебінару «Національний фонд досліджень України та «Офіс Горизонт Європа в Україні» міжнародна грантова підтримка та конкурсні можливості для українських дослідників та інноваторів».

Його цільовою ауддиторією були українські вчені (в т.ч. молоді), дослідники-інноватори, потенційні учасники міжнародних конкурсів та програм, МСП, бізнес-структури, представників ЦОВВ, громадських організацій та інші зацікавлені особи.

Анонс вебінару прикріплений нижче, у доступному для вільного завантаження покликанні.
Для тих, хто не зміг бути присутнім на вебінарі, але зацікавлений у тематиці, запис та презентацію викладено в Архівних записах за посиланням http://webinar.ukrintei.ua/ 

Анонс вебінару