Прослухано науково-практичний семінар за темою «ООН закликає до сталих трансформацій. Якою має бути оновлена політика промислового розвитку»

.

Прослухано науково-практичний семінар за темою «ООН закликає до сталих трансформацій. Якою має бути оновлена політика промислового розвитку»

2 квітня 2024 року Сидорак Раїса Володимирівна, яка навчається в аспірантурі Інституту рибного господарства (науковий керівник — доктор сільськогосподарських наук, професор, Шекк Павло Володимирович) прослухала семінар «ООН закликає до сталих трансформацій. Якою має бути оновлена політика промислового розвитку».

Організатором цього заходу був Український інститут науково-технічної експертизи та інформації (УкрІНТЕІ) — державна установа, що утримується за рахунок коштів державного бюджету і належить до сфери управління Міністерства освіти і науки (МОН) України. Місією УкрІНТЕІ є забезпечення наукового, науково-технічного та інноваційного розвитку країни шляхом експертної, інформаційної та консалтингової підтримки.

Семінар характеризувався науково-практичним спрямуванням, був відкритим, його проводили у он-лайн режимі.

Метою заходу було підвищення кваліфікації науковців, викладачів, та інших зацікавлених осіб.

Спікером виступала Людмила Мусіна, канд. екон. наук, УкрІНТЕІ.

До семінару приєдналися — представники МОН України, закладів вищої освіти, галузевих інститутів, громадських організацій.

Запис та презентацію семінару викладено в Архівних записах на сайті УкрІНТЕІ, їх можна переглянути перейшовши за покликанням http://webinar.ukrintei.ua/