Досвід участі у Весняній школі молодого науковця 3.0

.

…….Хочу поділитися цікавим досвідом участь у Весняній школі молодого науковця 3.0, організованій Радою молодих вчених при Міністерстві освіти і науки України. Головною метою діяльності Школи було надання консультативної допомоги вченим, підвищення якості наукових досліджень, професійне зростання та ефективна підготовка конкурентоспроможного вченого в сучасних умовах України. Школа проходила з 22 травня по 2 червня. Всі учасники були задіяні у різноманітних заходах, що сприяли підвищенню рівня знань та співпраці.

День 1. Інтерактивна сесія на чолі з експерткою А. Сімаховою, яка поділилася цінними знаннями на тему "Формування бренду молодого вченого". Тренер Школи Олеся Ващук, тепло привітала всіх учасників та розпочала практичний блок під назвою "Практична апробація", який пройшов у форматі активного спілкування з учасниками Школи.

День 2. На наступний день ми мали можливість познайомитися з експертом Богданом Ференсом, який прочитав захоплюючу лекцію на тему "Як забезпечити динаміку інтеграції України до Європейського Союзу". Олеся Ващук продовжила вести цікаві сесії, присвячені практичним питанням, сприяючи обміну інформацією та розвитку креативного мислення.

День 3. З лекторкою Олександрою Мандич ми ознайомилися з нині популярною темою "Science Pro AI: вчора, сьогодні, завтра", яка захоплююче розкрила можливість застосування штучного інтелекту в науці та практиці.

День 4. Лекція Вікторії Лемещенко-Лагоди, визнаного експерта з грантової діяльності, присвячена молодим вченим, була змістовною та цікавою. Лекторка поділилась цінними інсайтами та практичними кейсами з власного досвіду участі у грантових програмах.

Вдячна організаторам, що стала учасницею цього корисного досвіду та отримала сертифікат про участь, який підтверджує 40 годин активного насиченого навчання.

Весняна школа молодого науковців 3.0 поповнила мій багаж знань, розширила коло однодумців, що в майбутньому сприятиме подальшому розвитку мого наукового потенціалу з використанням нових ідей та досягнень.

Учасниця проєкту Наталія СИРОВАТКА
ІРГ НААН

1

2

31

32

4

5