З 11 по 13 вересня 2023 року відбулася Х Міжнародна конференція Біоресурси та Віруси

.

З 11 по 13 вересня 2023 року відбулася Х Міжнародна конференція Біоресурси та Віруси (Х International conference Bioresources and Viruses). Ювілейна конференція була організована Кафедрою вірусології Інституту біології та медицини Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Інститутом мікробіології та віруслогії ім. Д.К. Заболотного НАН, Товариством мікробіологів України (ТМУ) та Європейською Федерацією Мікробіологічних Товариств (FEMS).

Конференція проходила в змішаному форматі, а виступаючі мали змогу представити свої дослідження як в стінах Київського університету, так і підключитися он-лайн. В конференції взяли участь науковці з понад 20 країн, в тому числі країни ЄС, США, Канади, КНР та Японії.

В роботі конференції взяли актувну участь співробітники Інститутут рибного господарства НААН, а саме завідувач лабораторії біотехнологій в рибництві Юрій РУДЬ з доповіддю "Fish viruses are a hidden threat to national aquaculture" (Віруси риб - прихована загроза для національної аквакультури) та провідний науковий співробітник, професор Леонід БУЧАЦЬКИЙ з доповіддю "Оncolytic potential of rhabdoviruses" (Онколітичний потенціал рабдовірусів).

Матеріали конференції можна подивитися на сайті конференції за посиланням: https://icbv.knu.ua/conference-program-and-book-of-abstracts