Сьогодні завітала група студентів факультету Тваринництва та водних біоресурсів

.

Сьогодні до Інституту рибного господарства завітала група студентів факультету Тваринництва та водних біоресурсів Національного університету біоресурсів і природокористування України.

У ході візиту студенти ознайомились з структурою інституту, матеріально-технічною базою, роботою лабораторій, специфікою наукових досліджень. Завідувачами лабораторій було представлено основні принципи роботи їхніх структурних підрозділів.

Також відбулася тепла та неформальна зустріч з директором Інституту Грициняком Ігорем Івановичем, під час якої він поділився своїм досвідом, розповів про стан науки та рибного господарства в Україні, а також наголосив на перспективах розвитку галузі, акцентуючи увагу майбутніх іхтіологів і дослідників аквакультури на тому, що жодна наука не можлива без знань та їх практичного застосування: «Лише наполеглива праця та безперервна праця над собою робить людину висококваліфікованим спеціалістом галузі».

Ігор Іванович подякував студентам за їх бажання вчитися у цей нелегкий для держави час, за цілеспрямованість і вибір своєї майбутньої професії.

Дякуємо викладачам кафедра Гідробіології та іхтіології за допитливих студентів, завжди відкриті до співпраці та раді вітати всіх в стінах нашого закладу.