Мрук Антоніна Іванівна провела лекцію-доповідь за темою: «Лососеві риби в аквакультурі України»

.

На запрошення кафедри аквакультури факультету тваринництва та водних біоресурсів НУБіП України старший науковий співробітник лабораторії лососівництва, осетрівництва та технологій відтворення рідкісних та зникаючих видів риб ІРГ НААН Мрук Антоніна Іванівна проведена лекцію-доповідь для студентів та аспірантів за спеціальністю 207 «Водні біоресурси та аквакультура».

Тема доповіді: «Лососеві риби в аквакультурі України». В ній Антоніна Іванівна представила основи відтворення та технології вирощування лососевих видів риб, дала характеристику об’єктів товарного вирощування та відтворення рідкісних та зникаючих аборигенних видів, таких як струмкова форель, європейський харіус.

Студенти ознайомилися з основними напрямами роботи лабораторії, перспективами розвитку сучасного форелівництва, в основі якого є використання різноманітних методів інтенсифікації виробництва, отримання харчової ікри та товарного виробництва продукції преміум класу, тобто риб масою більш ніж 2 кг, а також з технологічними аспектами штучного відтворення рідкісних та зникаючих видів риб з метою відновлення їх популяцій за рахунок зариблення карпатських рік.

Зацікавленість аудиторії було видно по кількості запитань від аспірантів та студентів, а їх було чимало.

Дякуємо викладачам кафедри за запрошення, завжди раді співпраці та можливості ділитись новими сучасними знаннями з нашою молоддю.