Можливості для розвитку «soft skills» та майбутнього працевлаштування за сприяння Національної академії аграрних наук України

.

27 липня 2023 року, на базі Інституту рибного господарства, було проведено обговорення, організоване за підтримки відділення зоотехнії Національної академії аграрних наук України. Безпосередню участь в ньому приймали як співробітники Інституту, так і аспіранти й представники Академії. Учасникам була надана можливість виступити в он-лайн або офф-лайн форматі.

Забезпечення впевненості у майбутньому та психологічне розвантаження колективу Інституту шляхом ознайомлення з можливостями для саморозвитку, допомозі у підвищенні якості науково-дослідної роботи й працевлаштуванні мало на меті це обговорення.

Досягнення поставленої мети заходу стало можливим насамперед за рахунок того, що Академія об’єднує у своїй структурі шість відділень (землеробства, меліорації та механізації; рослинництва; зоотехнії; ветеринарної медицини; аграрної економіки і продовольства; наукового забезпечення інноваційного розвитку) взаємодія між якими повністю відповідає стратегії сталого розвитку та підтверджена багатьма внутрішніми документами.

Докладніше зі структурою Академії можливо ознайомитись, перейшовши за покликанням http://naas.gov.ua/content/about_naan/