Підвищення кваліфікації на вебінарі «Інноваційний розвиток України через призму діяльності Українського національного офісу інтелектуальної власності та інновацій (УКРНОІВІ)»

.

20 лютого 2024 року був проведений відкритий науково-практичний семінар УкрІНТЕІ з підвищення кваліфікації на тему «Інноваційний розвиток України через призму діяльності Українського національного офісу інтелектуальної власності та інновацій (УКРНОІВІ)».

Спікерами були: Ольга Кронда, начальник Департаменту розвитку інновацій УКРНОІВІ (тема: «УКРНОІВІ: можливості для розвитку інноваційного середовища») та Анастасія Ярмолюк, начальник відділу розвитку мережі центрів підтримки технологій та інновацій Департаменту розвитку інновацій УКРНОІВІ, (тема: «TISC як ефективний механізм підтримки винахідників та інноваторів»).

Слухачами виступали вчені, представники малого та середнього бізнесу, діячі центральних органів виконавчої влади й громадських організації, а також інші зацікавлені особи. Від Інституту рибного господарства була Симон Марія Юріївна, в. о. зав. лаб. міжнародного науково-технічного співробітництва та інтелектуальної власності, про що отримано сертифікат.

Для бажаючих ознайомитись з матеріалами вебінару його запис викладено в архіві Державної наукової установи Український інститут науково-технічної експертизи та інформації, який доступний за посиланням http://webinar.ukrintei.ua/