VI з’їзд Мережі центрів аквакультури у Центральній та Східній Європі (NACEE)

.

18-22 травня 2015 року у м. Горки, Республіка Білорусь проходив VI з’їзд Мережі центрів аквакультури у Центральній та Східній Європі (NACEE), в роботі якого взяли участь представники України, Молдови, Білорусі, Угорщини, міжнародних організацій FАО та NACEE.

Науковців України представляли академік НААН І.І. Грициняк, директор Інституту рибного господарства НААН, і завідувач відділу селекції риб, доктор сільськогосподарських наук В.В.Бех. Учасники з’їзду розглянули організаційні питання, а саме – фінансовий звіт Голови NACEE за 2014 рік, обрали керівний склад NACEE та голову технічного комітету.

Було заслухано результати виконання проекту FАО «Генетичні ресурси аквакультури та їх ефективність» науковцями Республіки Білорусь, Республіки Молдова та України». У нараді брало участь 29 представників з 11 інститутів, організацій і рибних господарств Польщі, Угорщини, Білорусі, Молдови, Литви, Латвії, Росії та України.

Протягом періоду перебування у Білорусі відбувся семінар «Установки замкнутого водопостачання»з інноваційних методів рибництва, що був організований УП «Білоруська державна сільськогосподарська академія».

13B 1379 250x188 P7030020 250x188