ПРО ПРИЙОМ ДО АСПІРАНТУРИ ІНСТИТУТУ РИБНОГО ГОСПОДАРСТВА НААН

Відповідно до затверджених «Правил прийому до аспірантури Інституту рибного господарства НААН для здобуття наукового ступеня доктора філософії у 2023 році» з 24 липня по 10 серпня (включно) здійснюється прийом документів від вступників (випускників магістратури та спеціалістів) для складання вступних випробувань та подальшого здобуття III-го освітньо-наукового рівня вищої освіти ступеня доктора філософії на місця державного замовлення та контракт. Після закінчення прийому документів проходитимуть вступні екзамени: фаховий зі спеціальності, філософії та іноземної мови (англійської, німецької чи французької мови).

Додатково з умовами та переліком документів можна ознайомитись: https://if.org.ua/images/news2023/0413/doc.pdf 

image001

Українським науковцям надали безкоштовний доступ до електронних ресурсів (журналів, книг, баз даних) у межах проекту Research4Life

У березні 2022 року на порталі Research4Life було повідомлено про рішення видавців наукової літератури надати українським науковцям до кінця 2022 року безкоштовний доступ до електронних ресурсів (журналів, книг, баз даних) у межах проекту Research4Life для того, щоб підтримати наукову спільноту України в умовах війни.

Конкурсний прийом на 2023 рік до аспірантури за спеціальностями: 207 (Водні біоресурси та аквакультура) та 091 (Біологія)

Інститут рибного господарства НААН оголошує конкурсний прийом на 2023 рік до аспірантури за спеціальностями:
• 207 – Водні біоресурси та аквакультура;
• 091 – Біологія.
Вступ здійснюється на конкурсній основі.
Вступники до аспірантури складають іспити зі спеціальності та іноземної мови.

Про формування нового складу секції промислового рибальства у внутрішніх рибогосподарських водних об'єктах

Відповідно до Положення про Науково-промислову раду, яке затверджено наказом Держрибагентства Украъни від 12.07.2021 № 296, Інститут рибного господарства повідомляє про формування нового складу секції промислового рибальства у внутрішніх рибогосподарських водних об'єктах. Для включення в перелік  кандидатур на членство в секції заявки на ім'я голови секції Ігоря ГРИЦИНЯКА (у довільній формі в електронному вигляді) направляти на адресу This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. до 10.11.2022 р.

Сучасні проблеми раціонального використання водних біоресурсів, 26-27 грудня 2022 року, Київ, Україна

Шановні колеги!
Запрошуємо до участі
у IV Міжнародній науково-практичній конференції
«СУЧАСНІ ПРОБЛЕМИ РАЦІОНАЛЬНОГО ВИКОРИСТАННЯ ВОДНИХ БІОРЕСУРСІВ»,
з виданням збірника та розміщенням у наукометричних базах даних
Дата: 26-27 грудня 2022 року, Київ, Україна

Інформаційний лист (укр)