Цього року для допуску для вступу на навчання для здобуття ступеня доктора філософії обов'язково потрібні результати єдиного вступного іспиту (ЄВІ)

.

Цього року для допуску для вступу на навчання для здобуття ступеня доктора філософії / доктора мистецтва обов'язково потрібні результати єдиного вступного іспиту (ЄВІ). Саме результати ЄВІ є одним з ключових показників того, що вступники мають високий рівень знань, необхідних компетентностей та навичок.

ЄВІ складатиметься з двох частин: тест з іноземної мови (англійської, німецької, французької, іспанської за вибором вступника) та ТЗНК (тест загальних навчальних компетентностей).
Реєстрація на проходження ЄВІ розпочалася 7 травня 2024 року і триватиме до 29 травня 2024 року включно.
Реєстрацію осіб здійснюють приймальні комісії закладів вищої освіти, за особистої присутності вступника / вступниці та/або дистанційно.
Вступники, які не змогли зареєструватися на тестування ЄВІ під час основного періоду реєстрації, зможуть зареєструватися у додатковий період з 17 до 21 червня 2024 року.
Цьогоріч вступники до аспірантури складають ЄВІ одночасно з вступниками до магістратури. Крім того, вступники до аспірантури подають однакові документи, як і вступники до магістратури.
Детальніше з покроковою інформацією про процедуру реєстрації на ЄВІ та з календарем проведення тестування можна ознайомитися на офіційному вебсайті Українського центру оцінювання якості освіти за покликанням.
https://mon.gov.ua/news/oboviazkove-skladannia-ievi-dlia-vstupu-do-aspirantury-poiasniuiemo-detali