Морська безпека Балто-Чорноморського регіону: виклики та загрози

.

Розпочато набір матеріалів до міжнародної наукової конференції «Морська безпека Балто-Чорноморського регіону: виклики та загрози», яка відбудеться 23 грудня у місті Одесі.

До участі у заході запрошуються науково-педагогічні працівники закладів вищої освіти, співробітники аналітичних організацій, посадові особи органів державної влади та органів місцевого самоврядування, аспіранти, студенти та всі бажаючі, що зацікавлені питаннями морської безпеки в Балто-Чорноморському регіоні.

Форма участі: очна та онлайн.
Робочі мови конференції: українська, англійська, російська (виключно для іноземців).

Особи, що зацікавлені взяти участь у роботі міжнародної конференції, мають зробити такі дії до 15 грудня 2021 року (включно):
1. заповнити заявку;
2. надіслати на електронну адресу This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. тези доповіді.

Участь у конференції є безкоштовною. Усіх учасників заходу буде забезпечено збірником тез конференції та сертифікатом про участь із зазначенням обсягу підвищення кваліфікації (15 годин – 0,5 кредита ECTS), завіреним печаткою.

Безкоштовний збір та видання матеріалів конференції буде здійснюватися за підтримки європейського видавництва “Publishing House “Baltija Publishing” (Рига, Латвія).

Збірнику тез буде присвоєно ISBN (міжнародний стандартний номер книги) європейським видавництвом. Сертифікати та збірники тез конференції будуть направлені на поштову адресу учасників, указану в заявках, через місяць після проведення заходу.

У межах конференції буде презентовано новий журнал «Морська безпека», засновниками якого є Одеський державний університет внутрішніх справ, Одеський національний морський університет, Військова академія (м. Одеса) та Видавничий дім «Гельветика».
Усі учасники міжнародної конференції матимуть змогу безкоштовно опублікувати свої наукові статті в першому номері журналу «Морська безпека».

Більш детальна інформація про захід міститься на сайті та в інформаційному листі.