Starmus - Всесвітній фестиваль наукової комунікації та мистецтва

З 12 по 17 травня 2024 року в Братиславі (Словаччина) відбувся фестиваль Starmus https://www.starmus.com/Slovakia - всесвітній фестиваль науки, музики та інших видів мистецтва, який об'єднує найсвітліші уми та найталановитіших митців з спільною метою – популяризувати науку через поєднання науки та мистецтва.

Для контролю проходження нересту у водосховищах проведені дослідження стану гонад середньо- та пізньонерестуючих видів риб

Для контролю проходження нересту у водосховищах спільно з іхтіологічною службою Київського рибоохоронного патруля були проведені дослідження стану гонад середньо- та пізньонерестуючих видів риб.

1 червня відбувся щорічний спортивний захід серед профспілчан Київської міської профспілки працівників АПК «Профспілкові старти 2024»

У змаганнях взяли участь більше 200 учасників представників первинних профспілок різних установ. Загалом проведено 8 видів індивідуальних та колективних спортивних змагань.

Он-лайн семінар за результатами Міжнародних міжлабораторних тестувань особливо небезпечих захворювань риб, проведених у 2023 році

24 травня 2024 року відбувся он-лайн семінар за результатами Міжнародних міжлабораторних тестувань особливо небезпечих захворювань риб, проведених у 2023 році.

Науковий аналіз комплексу біологічних характеристик вирезуба (Rutilus frisii)

Науковці Лабораторії лососівництва, осетрівництва та технологій відтворення рідкісних та зникаючих видів риб Інституту рибного господарства НААН разом зі співробітниками Управління Державного агентства з розвитку меліорації, рибного господарства та продовольчих програм у Івано-Франківській області в термін з 18 по 23 квітня 2024 року