Оголошення про конкурсний прийом на 2024 рік до аспірантури

Відповідно до затверджених «ПРАВИЛА ПРИЙОМУ на навчання до аспірантури Інституту рибного господарства НААН в 2024 році» з 22 липня по 01 серпня 2024 року здійснюється прийом документів від вступників (випускників магістратури та спеціалістів) для складання вступних випробувань та подальшого здобуття III-го освітньо-наукового рівня вищої освіти ступеня доктора філософії на місця державного замовлення та контракт.

Строки проведення та форми вступних випробувань: 05 – 22 серпня 2024 р. (дослідницька пропозиція, фаховий іспит зі спеціальності та іноземної мови (англійської, німецької чи французької мови).

Додатково з умовами та переліком документів можна ознайомитись: https://if.org.ua/images/srada/doc/doc_28.pdf

doc 30

Українським науковцям надали безкоштовний доступ до електронних ресурсів (журналів, книг, баз даних) у межах проекту Research4Life

У березні 2022 року на порталі Research4Life було повідомлено про рішення видавців наукової літератури надати українським науковцям до кінця 2022 року безкоштовний доступ до електронних ресурсів (журналів, книг, баз даних) у межах проекту Research4Life для того, щоб підтримати наукову спільноту України в умовах війни.