9 листопада 2022 р. відбулось засідання координаційно-методичної ради ІРГ НААН

9 листопада 2022 р. відбулось засідання координаційно-методичної ради ІРГ НААН за ПНД 32 «Система комплексного наукового забезпечення рибного господарства на внутрішніх водоймах України» - («Рибництво рибальство»).

На засіданні були заслухані та затверджені результати наукових досліджень за 14 завданнями другого рівня, з них – 6 фундаментальних, 7 – прикладних, 1 – прикладне короткотермінове.

7 листопада 2022 року відбулось засідання Вченої ради ІРГ НААН

7 листопада 2022 року відбулось засідання Вченої ради ІРГ НААН, на якому було розглянуто та затверджено теми дисертаційних робіт аспірантів 2022 року вступу та річні звіти поточних аспірантів.

Про формування нового складу секції промислового рибальства у внутрішніх рибогосподарських водних об'єктах

Відповідно до Положення про Науково-промислову раду, яке затверджено наказом Держрибагентства Украъни від 12.07.2021 № 296, Інститут рибного господарства повідомляє про формування нового складу секції промислового рибальства у внутрішніх рибогосподарських водних об'єктах. Для включення в перелік  кандидатур на членство в секції заявки на ім'я голови секції Ігоря ГРИЦИНЯКА (у довільній формі в електронному вигляді) направляти на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 10.11.2022 р.

Інститут рибного господарства НААН оголошує конкурсний прийом на 2022 рік до аспірантури

Інститут рибного господарства НААН оголошує конкурсний прийом на 2022 рік до аспірантури за спеціальностями:

• 207 – Водні біоресурси та аквакультура;
• 091 – Біологія;

Помер Роман Іванович Пірус, високоповажний науковець та багаторічний очільник Львівської дослідної станції Інституту рибного господарства НААН

4 травня 2022 року на 82-му році життя відійшов до вічності Пірус Роман Іванович, назавжди залишивши слід у історії рибогосподарської науки.

Роман Іванович був уособленням Ученого: ерудованого, наполегливого, талановитого, із величезним практичним досвідом. Був не лише поважним та авторитетним науковцем, а й кваліфікованим спеціалістом із виробничих аспектів галузі.