Національна академія аграрних наук України оголошує конкурс на зайняття посади директора Закарпатської науково-дослідної станції лососівництва та відтворення зникаючих видів риб Інституту рибного господарства

Національна академія аграрних наук України оголошує конкурс на зайняття посади директора Закарпатської науково-дослідної станція лососівництва та відтворення зникаючих видів риб Інституту рибного господарства Національної академії аграрних наук (89600, Закарпатська обл., місто Мукачеве(п), вулиця Ужгородська, будинок 165, офіс 2).

Національна академія аграрних наук України оголошує конкурс на зайняття посади Львівської дослідної станції Інституту рибного господарства

Національна академія аграрних наук України оголошує конкурс на зайняття посади Львівської дослідної станції Інституту рибного господарства Національної академії аграрних наук України (81555, Львівська обл., Городоцький р-н, селище міського типу Великий Любінь, вулиця Львівська, будинок 11).

Інститут рибного господарства НААН оголошує конкурсний прийом на 2022 рік до аспірантури

Інститут рибного господарства НААН оголошує конкурсний прийом на 2022 рік до аспірантури за спеціальностями:

• 207 – Водні біоресурси та аквакультура;
• 091 – Біологія;

Конкурс на присудження премії: "За кращу наукову доповідь молодого ученого наан з фундаментальних та прикладних досліджень"

Президія Національної академії аграрних наук України у 2021 році оголошує конкурс на присудження премії «За кращу наукову доповідь молодого ученого наан з фундаментальних та прикладних досліджень».

Президія Національної академії аграрних наук України встановлює 6 премій «За кращу наукову доповідь молодого ученого НААН з фундаментальних та прикладних досліджень»:

З професійним святом Днем рибалки!

Наша повсякденна праця вимагає повної відданості, наполегливості, високого професіоналізму для збереження та примноження рибних запасів.

Бажаю Вам спокою, витримки, позитивного настрою. Ловити на свій гачок не тільки смачну рибку, але і величезний успіх. Нехай добробут і блвгопоуччя самі йдуть у Ваші сітки. Сил і наснаги у нашій нелегкій, але благодатній справі!