Черника Юрія Петровича нагороджено почесною грамотою президії Національної академії аграрних наук України

В.о. директора Державного підприємства "Дослідне господарство Львівської дослідної станції Інституту рибного господарства Національної академії аграрних наук України" Черника Юрія Петровича нагороджено почесною грамотою президії Національної академії аграрних наук за наполегливу працю і вагомий внесок у розвиток селекційно-племінної справи в аквакультурі України та з нагоди святкування професійного міжнародного свята - Всесвітнього дня рибалки.

Набули чинності накази Міністерства освіти і науки України для здобуття вищої освіти у 2024 році

Набули чинності накази Міністерства освіти і науки України:

1. «Про внесення змін до порядку прийому на навчання для здобуття вищої освіти у 2024 році» від 24.06.2024 № 909. детальніше за посиланням

Підсумки Глобального конгресу 2024 та нагородження українських науковців

ВІЛЬНЮС, Литва, 28 червня 2024 року – Scholars at Risk (SAR) у партнерстві з Європейським гуманітарним університетом (ЄГУ) провели Глобальний конгрес 2024 року з 25 по 27 червня у Вільнюсі. Захід зібрав провідних науковців, правозахисників, студентів і професіоналів для обговорення питань академічної свободи та пов’язаних з нею цінностей.

Засідання координаційно-методичної ради

24 червня 2024 року за участі голови координаційно-методичної ради Інституту рибного господарства Ігоря ГРИЦИНЯКА відбулося засідання щодо розгляду звітів згідно завдань ПНД 32 «Рибництво та рибальство» за перше півріччя 2024 року.

23 червня 2024 року, виконуючи бойове завдання із захисту територіальної цілісності та державного суверенітету України, неподалік населеного пункту Павлівка Донецької області загинув наш колега БЕЗУСИЙ Олесь

Українець, киянин, закінчив Київський національний університету імені Тараса Шевченка за спеціальністю «біолог-зоолог». З 1995 року Олесь розпочав свою наукову діяльність в стінах Інституту рибного господарства УААН. Молодий, амбітний, цілеспрямований - він жив наукою. Починаючи від посади техніка рибовода, вчився в аспірантурі, працював у відділах гідробіології, а потім селекції риб, та найбільше цікавився дослідженням раків, їх поведінки та культивуванням. Саме цьому і були присвячені більшість його наукових експериментів та праць.

11-та Міжнародна конференція з управління навколишнім середовищем, інженерії, планування та економіки (CEMEPE 2024) та конференція SECOTOX

З 16 по 20 червня 2024 року на мальовничому острові Лефкада Греція – відбулася 11-та Міжнародна конференція з управління навколишнім середовищем, інженерії, планування та економіки (CEMEPE 2024) та конференція SECOTOX. Ця визначна подія зібрала провідних науковців, дослідників та фахівців з усього світу для обговорення найактуальніших питань у сфері охорони довкілля.

Відбулася конференція "Fish-Vet Dialogue: One Health and Biosecurity"

З 18 по 19 червня 2024 року в Штаб-квартирі Продовольчої та сільськогосподарськаої організації ООН (FAO Headquarters, Рим, Італія) відбулася конференція "Fish-Vet Dialogue: One Health and Biosecurity", в рамках якої були заслухані доповіді провідних вчених в галузі аквакультури та іхтіопатології.

Завітали студенти-вірусологи 2-го курсу Навчально-наукового центру Інститут біології та медицини Київського національного університету імені Тараса Шевченка

11 червня 2024 р. до Інституту рибного господарства НААН завітали студенти-вірусологи 2-го курсу Навчально-наукового центру Інститут біології та медицини Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Всеукраїнський науково-практичний семінар "Хвороби риб і гідробіонтів"

05–07 червня 2024 року Головне управління Держпродспоживслужби в Полтавській області та Державний науково-дослідний інститут з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи (ДНДІЛДВСЕ) провели Всеукраїнський науково-практичний семінар "Хвороби риб і гідробіонтів".

Starmus - Всесвітній фестиваль наукової комунікації та мистецтва

З 12 по 17 травня 2024 року в Братиславі (Словаччина) відбувся фестиваль Starmus https://www.starmus.com/Slovakia - всесвітній фестиваль науки, музики та інших видів мистецтва, який об'єднує найсвітліші уми та найталановитіших митців з спільною метою – популяризувати науку через поєднання науки та мистецтва.