Сучасні проблеми раціонального використання водних біоресурсів, 2023 року, Київ, Україна

 

З 11 по 13 вересня 2023 року відбулася Х Міжнародна конференція Біоресурси та Віруси

З 11 по 13 вересня 2023 року відбулася Х Міжнародна конференція Біоресурси та Віруси (Х International conference Bioresources and Viruses). Ювілейна конференція була організована Кафедрою вірусології Інституту біології та медицини Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Інститутом мікробіології та віруслогії ім. Д.К. Заболотного НАН, Товариством мікробіологів України (ТМУ) та Європейською Федерацією Мікробіологічних Товариств (FEMS).

Семінар: «Досвід і перспективи застосування препаратів та добавок, що впливають на функціональний стан організму та середовище існування риби»

12 вересня 2023 року відбувся науково практичний семінар «Досвід і перспективи застосування препаратів та добавок, що впливають на функціональний стан організму та середовище існування риби» організований Інститутом рибного господарства НААН за участі фахівців та установ галузі рибництва.

Відбулися спортивні змагання «Профспілкові старти 2023»

Відбулися спортивні змагання «Профспілкові старти 2023», організовані Київською міською профспілкою працівників АПК. В змаганнях взяли участь працівники Інституту зі своїми родинами.

Вітаємо команду із чудовими результатами.

Завідувач лабораторії біотехнологій в рибництві Інституту рибного господарства НААН, кандидат біологічних наук, Рудь Юрій Петрович, прийматиме участь в інноваційному проекті BIOAQUA

В листопаді 2023 року запрацює нова мережа дослідників та практиків задля вдосконалення послуг для стійкої аквакультури за рахунок біомолекулярних рішень в рамках європейському проекту BIOAQUA