23 червня 2024 року, виконуючи бойове завдання із захисту територіальної цілісності та державного суверенітету України, неподалік населеного пункту Павлівка Донецької області загинув наш колега БЕЗУСИЙ Олесь

.

Українець, киянин, закінчив Київський національний університету імені Тараса Шевченка за спеціальністю «біолог-зоолог». З 1995 року Олесь розпочав свою наукову діяльність в стінах Інституту рибного господарства УААН. Молодий, амбітний, цілеспрямований - він жив наукою. Починаючи від посади техніка рибовода, вчився в аспірантурі, працював у відділах гідробіології, а потім селекції риб, та найбільше цікавився дослідженням раків, їх поведінки та культивуванням. Саме цьому і були присвячені більшість його наукових експериментів та праць.

Ми пам’ятатимемо його як талановитого, веселого, не подібного на інших із власним підходом до вирішення наукових дилем колегу. Олесь завжди мав активну життєву позицію, ходив у походи, сплави по річках на каное, гори та підходив до цього із науковим інтересом. Він був активним учасником усіх революцій, починаючи із проголошення незалежності, справжнім патріотом та люблячим сином України. Пішов на фронт добровольцем у перші дні повномасштабного наступу РФ.

Він назавжди залишиться в наших серцях чуйною та доброю людиною, справжнім патріотом України із чіткою життєвою позицією, загостреним почуттям власної гідності й обов’язку перед Батьківщиною.

Висловлюємо глибокі співчуття рідним та близьким. Світла пам’ять про нього назавжди збережеться в серцях рідних, друзів, колег, бойових побратимів, усіх, хто знав, любив і поважав його.

Низький уклін!

Вічна пам’ять, шана і подяка нашому Герою!