Черника Юрія Петровича нагороджено почесною грамотою президії Національної академії аграрних наук України

В.о. директора Державного підприємства "Дослідне господарство Львівської дослідної станції Інституту рибного господарства Національної академії аграрних наук України" Черника Юрія Петровича нагороджено почесною грамотою президії Національної академії аграрних наук за наполегливу працю і вагомий внесок у розвиток селекційно-племінної справи в аквакультурі України та з нагоди святкування професійного міжнародного свята - Всесвітнього дня рибалки.

Набули чинності накази Міністерства освіти і науки України для здобуття вищої освіти у 2024 році

Набули чинності накази Міністерства освіти і науки України:

1. «Про внесення змін до порядку прийому на навчання для здобуття вищої освіти у 2024 році» від 24.06.2024 № 909. детальніше за посиланням

Підсумки Глобального конгресу 2024 та нагородження українських науковців

ВІЛЬНЮС, Литва, 28 червня 2024 року – Scholars at Risk (SAR) у партнерстві з Європейським гуманітарним університетом (ЄГУ) провели Глобальний конгрес 2024 року з 25 по 27 червня у Вільнюсі. Захід зібрав провідних науковців, правозахисників, студентів і професіоналів для обговорення питань академічної свободи та пов’язаних з нею цінностей.

Засідання координаційно-методичної ради

24 червня 2024 року за участі голови координаційно-методичної ради Інституту рибного господарства Ігоря ГРИЦИНЯКА відбулося засідання щодо розгляду звітів згідно завдань ПНД 32 «Рибництво та рибальство» за перше півріччя 2024 року.