Конкурс на присудження премії: "За кращу наукову доповідь молодого ученого наан з фундаментальних та прикладних досліджень"

Президія Національної академії аграрних наук України у 2021 році оголошує конкурс на присудження премії «За кращу наукову доповідь молодого ученого наан з фундаментальних та прикладних досліджень».

Президія Національної академії аграрних наук України встановлює 6 премій «За кращу наукову доповідь молодого ученого НААН з фундаментальних та прикладних досліджень»:

З професійним святом Днем рибалки!

Наша повсякденна праця вимагає повної відданості, наполегливості, високого професіоналізму для збереження та примноження рибних запасів.

Бажаю Вам спокою, витримки, позитивного настрою. Ловити на свій гачок не тільки смачну рибку, але і величезний успіх. Нехай добробут і блвгопоуччя самі йдуть у Ваші сітки. Сил і наснаги у нашій нелегкій, але благодатній справі!

Щиро вітаємо НАШИХ співробітників із присудженням:

1. Наукового ступеня кандидата сільськогосподарських наук:

Ганкевича Богдана Олександровича, 06.02.03 - "Рибництво";

Грішина Богдана Олеговича, 06.02.03 - "Рибництво";

Кориляк Мирославу Здиславівну, 06.02.03 - "Рибництво";

Паламарчука Руслана Анатолійовича, 06.02.03 - "Рибництво".

Бєлікова Олена Юріївна посіла друге місце на Конкурсі молодих вчених на здобуття премії Президії НААН

У Президії Національної академії аграрних наук України 17–18 червня 2021 року відбувся конкурс молодих вчених на здобуття премії Президії НААН «За кращу наукову доповідь молодого ученого НААН з фундаментальних та прикладних досліджень»,

Звернення Президії Національної академії аграрних наук України до вчених, працівників наукових установ і державних підприємств Академії та громадськості

Академія впродовж більше 100 років своєї діяльності завдяки зусиллям вчених та ефективній підтримці держави успішно пройшла етапи перетворення від окремих дослідних полів до державної наукової організації національного рівня, яка здійснює комплексне наукове забезпечення розвитку галузей вітчизняного агропромислового комплексу.