Відрядження Грициняка І.І., та Беха В.В. до м. Даугапілс (Латвія)

.

Відрядження директора Інституту рибного господарства НААН України Грициняка І.І., завідувача відділу селекції риб Беха В.В. до м. Даугапілс (Латвія) та участь представників Інституту у восьмому з’їзді Мережі центрів з аквакультури Центральної та Східної Європи (NACEE), другій Міжнародній конференції з аквакультури в установках замкненого водопостачання з 2 по 6 травня 2017 року

Восьмий з’їзд директорів Мережі центрів з аквакультури Центральної та Східної Європи був присвячений звітам про виконання міжнародних проектів (AQUAREDPOD, TAPAS), а також перспективам розробки можливих нових спільних аплікацій.

Представниками різноманітних міжнародних організацій було зазначено, що NACEE займає достатньо вагому позицію у спільному європейському науковому просторі і має високі шанси на отримання фінансування в майбутньому від різноманітних фондів та донорів. Зокрема відмічено, що проект ТAPAS набирає обертів і Інститути засновники NACEE на етапі імплементації будуть мати змогу отримати певне фінансування. У нараді брало участь 23 представника з 10 інститутів, організацій і рибних господарств Польщі, Угорщини, Білорусі, Молдови, Литви, Латвії, Естонії, Росії та України.

Протягом періоду перебування у Латвії відбулась Міжнародна конференція з аквакультури в установках замкненого водопостачання, що була організована Університетом Даугавпілса.