Відбувся FAO-семінар, присвячений тижню боротьби з AMR (антибіотикорезистентність) в аквакультурі

27 листопада 2023 року відбувся FAO-семінар, присвячений тижню боротьби з AMR (антибіотикорезистентність) в аквакультурі, який щороку проходить за участі експертів FAO, WHO та WOAH (OIE).

Відбулося виїзне заняття для студентів Поліського університету, кафедри біоресурсів, аквакультури та природничих наук

Відбулося виїзне заняття для студентів спеціальності Водні біоресурси та аквакультура, яке було організоване державною установою «Методично-технологічний центр з аквакультури» на базі Інституту рибного господарства НААН та товарно-рибоводного господарства.

Конференція «Сучасні аспекти біологічної безпеки за емерджентних інфекційних хвороб тварин у контексті стратегії ООН «Єдине здоров’я»

16 листопада в он-лайн форматі відбулася Міжнародна науково-практична конференція «СУЧАСНІ АСПЕКТИ БІОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ЗА ЕМЕРДЖЕНТНИХ ІНФЕКЦІЙНИХ ХВОРОБ ТВАРИН У КОНТЕКСТІ СТРАТЕГІЇ ООН «ЄДИНЕ ЗДОРОВ’Я», що присвячена 100-річчю заснування Національного наукового центру «Інститут експериментальної і клінічної ветеринарної медицини».

Відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні аспекти мікробіології, вірусології та біотехнології у воєнний та післявоєнний час»

З 15 по 16 листопада 2023 року в Інституті мікробіології і вірусології ім. Д.К. Заболотного НАН України відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні аспекти мікробіології, вірусології та біотехнології у воєнний та післявоєнний час» (Modern aspects of microbiology, virology and biotechnology in war and post-war period).

Було проведено V міжнародну науково-практичну конференцію «СУЧАСНІ ПРОБЛЕМИ РАЦІОНАЛЬНОГО ВИКОРИСТАННЯ ВОДНИХ БІОРЕСУРСІВ»

9 листопада 2023 року Інститутом рибного господарства було проведено вже V міжнародну науково-практичну конференцію «СУЧАСНІ ПРОБЛЕМИ РАЦІОНАЛЬНОГО ВИКОРИСТАННЯ ВОДНИХ БІОРЕСУРСІВ».

Дякуючи ЗСУ, за допомогою он-лайн формату вдалось об’єднати представників різних напрямів рибного господарства та аквакультури з Білої Церкви, Дніпра, Києва, Львова, Одеси, Рівного, Харкова та інших міст України й світу.